Montaż regałów magazynowych

Poza sprzedażą regałów nasza firma zajmuje się również demontażem i montażem regałów magazynowych (tylko automatycznych regałów magazynowych). Zdajemy sobie sprawę, że wysoka jakość półek do składowania jest równie istotna, co ich dobrze wykonana instalacja. Dlatego w naszej firmie zatrudniamy osoby, które charakteryzuje odpowiedzialność i wysokie umiejętności, zdobyte podczas wieloletniej pracy związanej z takimi czynnościami jak serwis, montaż i demontaż regałów. Jesteśmy w stanie zmontować każdy regał wysokiego składowania dostępny w naszej ofercie (tradycyjne regały magazynowe tylko sprzedajemy, nie zajmujemy się ich montażem i demontażem). Do pracy podchodzimy rzetelnie, starając się dotrzymać ustalonych terminów. Wiemy, że wykonanie naszej pracy na czas przekłada się na działalność naszych klientów. Tak wygląda specyfika funkcjonowania w sektorze B2B. Znamy ją doskonale, dlatego jesteśmy w stanie z powodzeniem funkcjonować w tym segmencie już od lat.

Zajmujemy się montażem różnego typu regałów wysokiego składowania. Nasze usługi świadczymy na terenie Polski oraz Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu, rzetelności i terminowości zaufało nam  już wielu Klientów. Nasz zespół montażystów to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym potrafimy sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Nasze działania:

Regały magazynowe - montaż na wysokim poziomie

Specjalizujemy się w montażu regałów wysokiego składowania, a dokładniej w montażu automatycznych regałów magazynowych, które często nazywa się regałami wysokiego składowania. Nasi stali klienci cenią sobie przede wszystkim nasz profesjonalizm. W przypadku naszej firmy nie jest to puste słowo. Sprzedażą, montażem i relokacją magazynowych konstrukcji nośnych zajmujemy się od lat, co stawia nas w gronie liderów na rynku. Wykonując naszą pracę, stawiamy przede wszystkim na:

Montaż regałów wysokiego składowania

Zyskujące coraz większą popularność w wielu krajach na całym świecie regały magazynowe wysokiego składowania stanowią podstawę funkcjonowania każdego dobrze zorganizowanego magazynu. Tego typu konstrukcje pozwalają na piętrowe przechowywanie różnego rodzaju towarów, jednak trzeba wiedzieć, że z uwagi na swoją specyfiką i dużą wysokość wymagają specjalistycznego montażu. Nieprawidłowa instalacja może doprowadzić do groźnych dla życia wypadków i wielu niebezpiecznych sytuacji, dlatego tak ważne jest, aby tego typu prace powierzyć profesjonalistom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zespołowi wysoce wykwalifikowanych pracowników nasza firma wykonuje montaż regałów wysokiego składowania przy uwzględnieniu najwyższych standardów. Dbałość o odpowiednią logistykę, a także zastosowanie profesjonalnego sprzętu sprawia, że zamontowane przez nas konstrukcje są w pełni bezpieczne, a także wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo zespół naszych specjalistów jest w stanie podpowiedzieć, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń, aby poruszanie po niej było wygodne i zgodne z zasadami bezpieczeństwa.

Relokacja regałów

Oferujemy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie montażu automatycznych regałów magazynowych. Jeżeli planujesz przenieść swój biznes lub poszukujesz firmy wykonującej przeglądy, możemy w tym wydatnie pomóc. Zdemontujemy regały i przetransportujemy je do nowej lokalizacji. Oczywiście zapewnimy też ponowny montaż w docelowym miejscu. W ramach naszych usług możemy zaproponować relokację wewnątrz firmy lub na zewnątrz zakładu. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala na realizację zadania w krótkim czasie i zaangażowaniu jak najmniejszego zespołu, co wydatnie przyczynia się do obniżenia ostatecznej ceny usługi. Naszym klientom możemy też zaproponować serwis regałów automatycznych Kardex Remstar, w ramach którego wykonujemy przeglądy roczne (prewencyjne) regałów i systemów FirePro. 

W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu. Oferujemy fachowe konsultacje i obsługę.

Start  -  Oferowane usługi  -  Produkty  -  Oferty pracy  -  Kontakt  -  Polityka prywatności

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania.
B2BSystem © 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie RASK.