Montaż regałów magazynowych

Poza sprzedażą regałów nasza firma zajmuje się również demontażem i montażem regałów magazynowych. (tylko automatycznych regałów magazynowych) Zdajemy sobie sprawę, że wysoka jakość półek do składowania jest równie istotna, co ich dobrze wykonana instalacja. Dlatego w naszej firmie zatrudniamy osoby, które charakteryzuje odpowiedzialność i wysokie umiejętności, zdobyte podczas wieloletniej pracy. Jesteśmy w stanie zmontować każdy regał dostępny w naszej ofercie.(tradycyjne regały magazynowe tylko sprzedajemy, nie zajmujemy się ich montażem i demontażem) Do pracy podchodzimy rzetelnie, starając się dotrzymać ustalonych terminów. Wiemy, że wykonanie naszej pracy na czas przekłada się na działalność naszych klientów. Tak wygląda specyfika funkcjonowania w sektorze B2B. Znamy ją doskonale, dlatego jesteśmy w stanie z powodzeniem funkcjonować w tym segmencie już od lat. 

Zajmujemy się montażem różnego typu regałów wysokiego składowania. Nasze usługi świadczymy na terenie Polski oraz Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu, rzetelności i terminowości zaufało nam  już wielu Klientów. Nasz zespół montażystów to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym potrafimy sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Nasze działania:

Regały magazynowe - montaż na wysokim poziomie

Specjalizujemy się w montażu regałów wysokiego składowania, a dokładniej w montażu automatycznych regałów, które często nazywa się regałami wysokiego składowania. Nasi stali klienci cenią sobie przede wszystkim nasz profesjonalizm. W przypadku naszej firmy nie jest to puste słowo. Sprzedażą, montażem i relokacją magazynowych konstrukcji nośnych zajmujemy się od lat, co stawia nas w gronie liderów na rynku. Wykonując naszą pracę, stawiamy przede wszystkim na:

Relokacja regałów

Oferujemy kompleksową obsługę. Jeżeli planujesz przenieść swój biznes, możemy w tym wydatnie pomóc. Zdemontujemy regały i przetransportujemy je do nowej lokalizacji. Oczywiście zapewnimy też ponowny montaż w docelowym miejscu. W ramach naszych usług możemy zaproponować relokację wewnątrz firmy lub na zewnątrz zakładu. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala na realizację zadania w krótkim czasie i zaangażowaniu jak najmniejszego zespołu, co wydatnie przyczynia się do obniżenia ostatecznej ceny usługi. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu. Oferujemy fachowe konsultacje i obsługę.

Start  -  Oferowane usługi  -  Regały magazynowe  -  Korzyści  -  Realizacje  -  Oferty pracy  -  Kontakt  -  Polityka prywatności

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania.
B2BSystem © 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie RASK.