Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. Handlowych

Jeżeli wiążesz swój rozwój zawodowy z zagadnieniami technicznymi, chciałbyś sprawdzić się w doradztwie technicznym oraz w sprzedaży regałów windowych, posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, dołącz do zespołu ekspertów.

Główne obowiązki:

Wymagania:

Proszę o dopisanie w CV z klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Monter konstrukcji stalowych, instalator regałów wysokiego składowania

Miejsce pracy: Polska, Francja, Niemcy
Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreślony

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: info@b2bsystem.pl

Start  -  Oferowane usługi  -  Produkty  -  Realizacje  -  Oferty pracy  -  Kontakt  -  Polityka prywatności