W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. Handlowych

Jeżeli wiążesz swój rozwój zawodowy z zagadnieniami technicznymi, chciałbyś sprawdzić się
w doradztwie technicznym oraz w sprzedaży, posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
interpersonalnych, dołącz do zespołu ekspertów.

Główne obowiązki:

  • doradztwo techniczno-handlowe
  • wsparcie przedstawicieli handlowych w codziennych negocjacjach
  • przygotowywanie ofert
  • utrzymywanie satysfakcjonujących relacji z Klientami, współpraca z Dostawcami
  •  terminowe przygotowywanie produktów do sprzedaży
  •  planowanie i analiza zapasów, optymalizacja kosztów
  • koordynacja działań dotyczących realizacji zamówień
  • realizacja działań marketingowych
  • poszukiwanie nowych kierunków rozwoju produktów w celu wzrostu sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (warunek konieczny)
  • wysoka komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na wysokim poziomie
  • mile widziane doświadczenie w dziale handlowym lub dziale technicznego wsparcia sprzedaży
  • zmysł techniczny
  • zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań
  • otwartość na potrzeby Klientów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka samodzielność i inicjatywa
  • obsługa komputera, mile widziana znajomość programu AutoCad
  • prawo jazdy kat. B warunek konieczny, wyjazdy służbowe na terenie UE

Proszę o dopisanie w CV z klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
(Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

oferta_pracy

Monter konstrukcji stalowych, instalator regałów wysokiego składowania

Miejsce pracy: Polska, Francja, Niemcy
Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreślony

Wymagania:

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie branżowe automatyka przemysłowa, regały magazynowe automatyczne, stacjonarne.
  • prawo jazdy B,
  • uprawnienia na wózki widłowe, podnośniki koszowe.

Obowiązki:

  • montaż konstrukcji, regałów wysokiego składowania
  • praca na wysokości i na podestach ruchomych (podnośnik, wysięgnik)
  • czytanie rysunku technicznego, DOKUMENTACJI
  • doświadczenie elektryczne, uprawnienia

Oferujemy:

  • praca stała,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • zakwaterowanie
  • bezpłatnesamochód, narzędzia pracy

Proszę o dopisanie w CV z klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: info@b2bsystem.pl