Regały automatyczne windowe

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz dużym zainteresowaniem ze strony klientów nowoczesnymi rozwiązaniami logistycznymi, zwiększyliśmy nasz zakres usług o sprzedaż i doradztwo w wyborze regałów magazynowych.

Modula to czołowy dostawca modułowych regałów automatycznych na świecie.

Firma Modula jest oddziałem firmy System Group. Produkuje regały windowe już od 1987 roku. Oferta firmy Modula obejmuje kilka typów standardowych automatycznych regałów magazynowych oraz umożliwia ich niestandardową konfigurację. Regały windowe w optymalny sposób wykorzystują przestrzeń magazynową, ułatwiają obsługę oraz zarządzenie powierzchnią magazynową.

Produkty Modula są tak projektowane, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie powierzchni, rozwiązywać problemy z zarządzaniem, uzupełnianiem części i realizowaniem zleceń.

Modula Lift

Modula Lift to regał dedykowany do magazynowania wszelkich produktów przemysłowych, komponentów, części zamiennych i narzędzi.

Cechy regału Modula Lift

Modula Sintes1

Modula Sintes1 jest idealnym rozwiązaniem do składowania małogabarytowych artykułów. Zarówno małe warsztaty jak i duże wydziały produkcyjne mogą wykorzystać elastyczność tego systemu.

Cechy regału Modula Sintes1

Modula OneTon

Modula OneTon posiadaja te same cechy i rozwiązania, które mają urządzenia Modula Lift i są idealnym rozwiązaniem do magazynowania ciężkich artykułów. Są rozwinięciem projektu Modula Lift, ale wszystkie urządzenia OneTon zapewniają ładowność 990 kg na półkę.

Modula OneTon jest liderem w ergonomii obsługi, zaprojektowanym do pracy w nawet najbardziej wymagającym środowisku.

Cechy regału Modula OneTon

Modula Cube

Modula Cube jest to regał poziomy, który idealnie sprawdza się w niskich budynkach i pomieszczeniach. Automatyczny magazyn CUBE, nazywany również jako regał paternoster, posiada ten sam intuicyjny wyświetlacz dotykowy, który jest wykorzystywany we wszystkich automatycznych magazynach drobnych części oraz magazynach produkcyjnych Modula, pozwalający na wydajną realizację zleceń i kontrolę stanów magazynowych.

Cechy regału Modula Cube

Modula WMS

System zarządzania magazynem Modula WMS jest pakietem oprogramowania idealnie sprawdzającym się w przypadku regałów automatycznych jak również tradycyjnych rozwiązań magazynowych (regały półkowe obsługiwane manualnie). Oprogramowanie Modula WMS może stanowić doskonałe uzupełnienie regałów windowych Modula albo funkcjonować jako całkowicie niezależne narzędzie do zarządzania magazynem.

Modula WMS pozwala na zarządzanie w czasie rzeczywistym za pomocą interfejsu do komunikacji z systemem komputerowym. Wszystko, co jest potrzebne to: komputer, działający jako serwer oraz określona - ilością stref magazynowych lub innymi wymaganiami - ilość stanowisk.

Kliknij, aby przejść do strony kontaktowej i dowiedzieć się więcej!

Start  -  Oferowane usługi  -  Regały magazynowe  -  Korzyści  -  Realizacje  -  Oferty pracy  -  Kontakt  -  Polityka prywatności

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania.
B2BSystem © 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie RASK.