Serwis regałów

Zapewniamy szybką i kompleksową obsługę serwisową regałów magazynowych Modula oraz Kardex Remstar. Nasi technicy serwisu posiadają długoletnie doświadczenie w naprawach, konserwacji oraz montażu regałów.  Jednocześnie nasza wiedza ciągle jest poszerzana o nowe rozwiązania na rynku, dzięki  ścisłej współpracy  z wiodącymi na rynku producentami regałów.

Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjny czas reakcji serwisu, a także pomoc zdalną dzięki której nasi Klienci zaoszczędzają czas i pieniądze co wpływa na poprawę płynności produkcji i funkcjonalności zakładów.

Nasza firma zajmuje się serwisem automatycznych regałów Modula oraz Kardex Remstar. Usługi serwisowe obejmują:

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także konkurencyjne ceny.

Przeglądy regałów

Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26.09.1997r. oraz znowelizowana norma europejska EN 15635 regulują w sposób jednoznaczny kwestie związane z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego regałów magazynowych.

Norma europejska EN 15635 nakłada obowiązek prowadzenia regularnych inspekcji stanu technicznego konstrukcji regałowych przez podmioty eksperckie, z zachowaniem określonych procedur kontroli i rejestracji zdarzeń. Inspekcje powinny być przeprowadzone cyklicznie. W zależności od intensywności eksploatacji regałów raz na 6 lub raz na 12 miesięcy. Takie czynności wpływają na ograniczenie powstawania uszkodzeń lub zniszczeń składowanych towarów lub wypadków pracujących osób.

Zakres wykonywanych czynności serwisowych:

Po dokonanym przeglądzie regałów wystawiamy protokół z przeglądu stanu technicznego z zestawieniem ewentualnych uszkodzonych elementów regałowych do wymiany, z zaobserwowanymi nieprawidłowościami oraz zaleceniami pokontrolnymi. Wszystkie sprawdzone regały zostają oklejone znacznikami. Na życzenie Klienta przedstawiamy ofertę na usunięcie wszystkich nieprawidłowości zgodnie z zaleceniami zawartymi w protokole z przeglądu regałów.

 

Nasza firma gwarantuje kompleksowy pakiet wymienionych powyżej usług w zakresie maszyn firmy Modula oraz Kardex Remstar, a konkretniej modeli takich, jak:

Modula:

Kardex Remstar:

 

 

Start  -  Oferowane usługi  -  Regały magazynowe  -  Korzyści  -  Realizacje  -  Oferty pracy  -  Kontakt  -  Polityka prywatności

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania.
B2BSystem © 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie RASK.