Brakuje Ci rąk do pracy? Masz problem z zagospodarowaniem powierzchni, której zawsze jest za mało? Chciałbyś pracować szybciej i bezpieczniej?

Przedstawiamy automatyczny regał windowy marki MODULA - innowacyjne urządzanie usprawniające procesy magazynowania. Specjalizujemy się w sprzedaży regałów magazynowych Modula, a dzięki ścisłej współpracy z włoskim producentem, możemy też zapewnić wysokiej jakości serwis automatycznych regałów.

Modula Lift- czyli nasz główny produkt- to regał dedykowany do magazynowania wszelkich produktów przemysłowych, komponentów, części zamiennych i narzędzi. Regały magazynowe Modula Lift to regały windowe, które poprawiają ergonomię pracy, zwiększają wydajność i pomagają w osiągnięciu lepszych wyników biznesowych. Dzięki nawet trzem oknom dostępowym regał magazynowy Modula Lift maksymalnie skraca czas potrzebny na otrzymanie potrzebnych produktów. Automatyzacja procesów magazynowych zwiększa też bezpieczeństwo pracowników. Włoski producent pierwszy regał windowy wypuścił na rynek w 1987 roku. Od tamtego czasu firma wypracowała sobie pozycję lidera na rynku. Dlatego nawiązaliśmy współprace z marką Modula. Chcemy sprzedawać najlepsze regały magazynowe, podnosząc jakość pracy w polskich magazynach.

 

Podstawowe dane techniczne:                                                             

Wszystkich zainteresowanych optymalizacją procesów w magazynach i modernizacją regałów, zapraszamy do kontaktu. W naszej ofercie poza sprzedażą znajduje się też montaż, relokacja regałów, serwis i szkolenia.

Przykłady branż w którym wykorzystywane są regały automatyczne Modula:

Nasze regały zawierają również szereg akcesoriów dodatkowych tj. :

 

Szeroka gama akcesorii dodatkowych pozwoli Państwu na zindywidualizowanie produktu do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Start  -  Oferowane usługi  -  Regały magazynowe  -  Korzyści  -  Realizacje  -  Oferty pracy  -  Kontakt  -  Polityka prywatności

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania.
B2BSystem © 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie RASK.