Automaty VENDINGOWE

automaty wydawcze IRLOCKERAutomaty wydawcze IRLOCKER
IRLOCKER jest nowoczesnym i samoobsługowym automatem służącym do dystrybucji produktów. Modułowa konstrukcja daje możliwość przechowywania do 128* unikalnych przedmiotów o różnych gabarytach. Łatwość obsługi zapewnia 21” ekran dotykowy z elastycznym i intuicyjnym interfejsem. Dwie opcje załadunku produktów umożliwiają jeszcze szybsze i prostsze uzupełnianie automatu. IRLOCKER ma wbudowany czytnik RFID, skaner kodów kreskowych ... Czytaj całość
automaty wydawcze B2B drawerAutomaty wydawcze IRDRAWER
IRDRAWER jest nowoczesnym i samoobsługowym automatem służącym do dystrybucji produktów. Konstrukcja oparta o system szuflad daje możliwość przechowywania do 1792 unikalnych przedmiotów o różnych gabarytach. Łatwość obsługi zapewnia 21” ekran dotykowy z elastycznym i intuicyjnym interfejsem. Dwie opcje załadunku produktów umożliwiają jeszcze szybsze i prostsze uzupełnianie automatu. IRDRAWER ma wbudowany ... Czytaj całość
automaty wydawcze IRSTOCK B2B 945Automaty wydawcze IRSTOCK 945
IRSTOCK 945 jest nowoczesnym i samoobsługowym automatem służącym do dystrybucji produktów. Obrotowy, solidny bęben daje możliwość przechowywania do 945 unikalnych przedmiotów. Łatwość obsługi zapewnia 21” ekran dotykowy z elastycznym i intuicyjnym interfejsem. Cztery opcje załadunku produktów umożliwiają jeszcze szybsze i prostsze uzupełnianie automatu. IRSTOCK 945 ma wbudowany czytnik RFID, skaner kodów kreskowych ... Czytaj całość
automaty wydawcze B2B IRSTOCK 1260Automaty wydawcze IRSTOCK 1260
IRSTOCK 1260 jest nowoczesnym i samoobsługowym automatem służącym do dystrybucji produktów. Obrotowy, solidny bęben daje możliwość przechowywania do 1260 unikalnych przedmiotów. Łatwość obsługi zapewnia 21” ekran dotykowy z elastycznym i intuicyjnym interfejsem. Cztery opcje załadunku produktów umożliwiają jeszcze szybsze i prostsze uzupełnianie automatu. IRSTOCK 1260 ma wbudowany czytnik RFID, skaner ... Czytaj całość

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań maszynowych, które znajdą swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi meble warsztatowe, systemy magazynowe, a także zajmujemy się serwisem i montażem regałów automatycznych. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona również o automaty wydawcze. Są to urządzenia, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane w bardzo wielu miejscach.

Automaty vendingowe – czym właściwie są?

Znajdujące się w naszej ofercie automaty vendingowe to nic innego, jak specjalne maszyny służące do dystrybucji produktów. Ich głównymi elementami są panel dotykowy oraz liczne komory umożliwiające umieszczenie w nich różnego rodzaju przedmiotów. W zależności od wybranej wersji, możliwe jest schowanie do automatu nawet blisko 2.000 przedmiotów.

Cały system działa w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Zadaniem osoby pobierającej przedmioty jest zbliżenie karty RFID lub specjalnego kodu kreskowego bądź kodu QR. W dalszej kolejności na ekranie konieczne jest wybranie produktu, który chce się pobrać. Po wybraniu odpowiedniej opcji otworzy się właściwa szuflada, która umożliwi pobranie konkretnego przedmiotu. Maszyny vendingowe mogą obsługiwać wszelkiego rodzaju przedmioty, na przykład klucze do pilnie strzeżonych miejsc, dokumenty czy przedmioty elektroniczne. Ważną funkcją automatów wydawczych jest możliwość zaprogramowania dostępów do konkretnych szuflad. Oznacza to, że każdy pracownik może mieć zupełnie inne uprawnienia dotyczące możliwości pobierania konkretnych przedmiotów. W znakomity sposób poprawia to bezpieczeństwo oraz ogólną organizację całej przestrzeni.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Znajdujące się w ofercie naszej firmy automaty wydające są dostępne w kilku wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda osoba znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Maszyny zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Urządzenia są gotowe do użytku niemal natychmiast po ich instalacji w danej przestrzeni, a specjalnie zaprojektowana aplikacja mobilna znacząco ułatwia i usprawnia zarządzanie całym systemem. Dzięki niej możliwe jest chociażby nadzorowanie stanów dostępnych w automacie, generowanie raportów, a także zarządzanie autoryzacją dostępu pracowników do automatu. Wszystko działa w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Gdzie mogą być wykorzystywane automaty wydawcze?

Oferowane przez nas automaty wydawcze mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie tradycyjna recepcja lub punkty podawcze nie będą wystarczająco wydajne i bezpieczne. Mowa w tym przypadku chociażby o serwerowniach, laboratoriach oraz o zakładach pracy, w których przebywa nawet kilkuset pracowników. Odpowiednio opracowany system pozwala na skrócenie czasu pobierania przedmiotów do niezbędnego minimum. Dzięki temu poprawia się wydajność pracy, a także komfort prowadzenia czynności.

Automaty vendingowe mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie dokonywany jest obieg ściśle tajnych lub poufnych dokumentów. Dzięki temu tylko uprawnione osoby mają dostęp do konkretnej szuflady, a to w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo dokumentacji. Ważną cechą oferowanych przez nas maszyn wydających jest ich modułowość. Oznacza to, że poszczególne modele mogą być ze sobą łączone i tworzyć jeden spójny system obsługiwany za pomocą jednego ekranu dotykowego. Dzięki temu urządzenia mogą być montowane nawet w bardzo dużych korporacjach czy też w sporej wielkości przedsiębiorstwach przemysłowych. Znacząco podnosi to ich funkcjonalność.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich maszyn vendingowych znajdujących się w ofercie oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że z pewnością każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Nie czekaj i już teraz zadbaj o właściwy obieg przedmiotów w swojej organizacji!