Montaż i demontaż regałów magazynowych

montaż i demontaż regałów magazynowych - B2BSystem

Świadczymy kompleksowe usługi związane z wyposażaniem magazynów. Oprócz sprzedaży autorskich rozwiązań magazynowych oferujemy również profesjonalny montaż, jak i demontaż regałów automatycznych. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują przede wszystkim bezpieczeństwo realizacji oraz szybką instalację.

Zdajemy sobie sprawę, że wysoka jakość półek do składowania jest równie istotna, co ich dobrze wykonana instalacja. Dlatego w naszej firmie zatrudniamy osoby, które charakteryzuje odpowiedzialność i wysokie umiejętności, zdobyte podczas wieloletniej pracy związanej z takimi czynnościami jak serwis, montaż i demontaż regałów. Jesteśmy w stanie zmontować każdy regał wysokiego składowania dostępny w naszej ofercie (tradycyjne regały magazynowe tylko sprzedajemy, nie zajmujemy się ich montażem i demontażem). Do pracy podchodzimy rzetelnie, starając się dotrzymać ustalonych terminów. Wiemy, że wykonanie naszej pracy na czas przekłada się na działalność naszych klientów. Tak wygląda specyfika funkcjonowania w sektorze B2B. Znamy ją doskonale, dlatego jesteśmy w stanie z powodzeniem funkcjonować w tym segmencie już od lat.

 

Zajmujemy się montażem różnego typu regałów wysokiego składowania. Nasze usługi świadczymy na terenie Polski oraz Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu, rzetelności i terminowości zaufało nam  już wielu Klientów. Nasz zespół montażystów to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym potrafimy sprostać wymaganiom naszych Klientów.

 

Nasze działania:

 

 • Wykonywanie wszystkich prac zgodnie z ustalonymi instrukcjami, specyfikacją oraz metodami,
 • jesteśmy elastyczni na zmiany w trakcie trwania prac związanych z montażem regałów wysokiego składowania,
 • zapewniamy pełną dokumentację zainstalowanego produktu zgodnie z aktualnymi przepisami.

Regały magazynowe – montaż na wysokim poziomie

 

Specjalizujemy się w montażu regałów wysokiego składowania, a dokładniej w montażu automatycznych regałów magazynowych, które często nazywa się regałami wysokiego składowania. Nasi stali klienci cenią sobie przede wszystkim nasz profesjonalizm. W przypadku naszej firmy nie jest to puste słowo. Sprzedażą, montażem i relokacją magazynowych konstrukcji nośnych zajmujemy się od lat, co stawia nas w gronie liderów na rynku. Wykonując naszą pracę, stawiamy przede wszystkim na:

 

  • BEZPIECZEŃSTWO
   Półki magazynowe muszą wytrzymywać bardzo duże obciążenia. Co za tym idzie, ich odpowiednia instalacja jest koniecznością, żeby użytkowanie regałów wysokiego składowania było nie tylko efektywne, ale i bezpieczne. Nigdy nie przedkładamy szybkości montażu regałów magazynowych nad pewność, że dopełniliśmy wszystkich wymogów BHP.Przy dostawie i montażu regałów stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczną pracę na każdym etapie realizacji montażu zgodnie z najlepszymi praktykami oraz uwzględniając przepisy dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

 

  • DOŚWIADCZENIE
   Nasi pracownicy mają za sobą setki podobnych realizacji. Co nie zmienia faktu, że do każdej instalacji podchodzą indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że montaż regałów wysokiego składowania wymaga innej optyki i przygotowania. Niezależnie jednak od rodzaju regału, do zlecenia podchodzimy zawsze rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

 

 • NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA
  Klasyczne regały paletowe mają swoje zalety i sprawdzają się w wielu magazynach, jednak my staramy się cały czas promować innowacje. Dlatego też realizujemy coraz częściej montaże regałów automatycznych. Zwiększają one wydajność pracy, a także bezpieczeństwo pracowników. W magazynach, w których zostały zamontowane regały wysokiego składowania nowego typu, pracownicy nie muszą ryzykować wychodzenia na wysokości. Wszystkie produkty z górnych półek są dostarczane przez zautomatyzowane windy.

 

Demontaż regałów

Znajomość specjalistycznych technik pozwala nam na szybką rozbiórkę systemów magazynowych wysokiego składowania. Dzięki temu możemy zagwarantować dotrzymanie ustalonych terminów i wykonanie całego procesu, bez powodowania szkód i dłuższych przestojów. Zawsze pracujemy na podstawie instrukcji i stworzonej podczas instalacji dokumentacji technicznej.

Zapewniamy również ekspresowy demontaż regałów w przypadku konieczności ich natychmiastowej relokacji. Jesteśmy również w stanie zorganizować transport do miejsca docelowego. Nasze zaplecze sprzętowe i bogate doświadczenie, pozwalają na świadczenie kompleksowych usług w tym zakresie. Zapraszamy do kontaktu z nami, celem przygotowania oferty.

 

Montaż automatycznych regałów wysokiego składowania

Zyskujące coraz większą popularność w wielu krajach na całym świecie regały magazynowe wysokiego składowania stanowią podstawę funkcjonowania każdego dobrze zorganizowanego magazynu. Tego typu konstrukcje pozwalają na piętrowe przechowywanie różnego rodzaju towarów, jednak trzeba wiedzieć, że z uwagi na swoją specyfiką i dużą wysokość wymagają specjalistycznego montażu. Nieprawidłowa instalacja może doprowadzić do groźnych dla życia wypadków i wielu niebezpiecznych sytuacji, dlatego tak ważne jest, aby tego typu prace powierzyć profesjonalistom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zespołowi wysoce wykwalifikowanych pracowników nasza firma wykonuje montaż regałów wysokiego składowania przy uwzględnieniu najwyższych standardów. Dbałość o odpowiednią logistykę, a także zastosowanie profesjonalnego sprzętu sprawia, że zamontowane przez nas konstrukcje są w pełni bezpieczne, a także wygodne w użytkowaniu. Dodatkowo zespół naszych specjalistów jest w stanie podpowiedzieć, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń, aby poruszanie po niej było wygodne i zgodne z zasadami bezpieczeństwa.

 

Relokacja regałów

Oferujemy kompleksową obsługę nie tylko w zakresie montażu automatycznych regałów magazynowych. Jeżeli planujesz przenieść swój biznes lub poszukujesz firmy wykonującej przeglądy, możemy w tym wydatnie pomóc. Zdemontujemy regały i przetransportujemy je do nowej lokalizacji. Oczywiście zapewnimy też ponowny montaż w docelowym miejscu. W ramach naszych usług możemy zaproponować relokację wewnątrz firmy lub na zewnątrz zakładu. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala na realizację zadania w krótkim czasie i zaangażowaniu jak najmniejszego zespołu, co wydatnie przyczynia się do obniżenia ostatecznej ceny usługi. Naszym klientom możemy też zaproponować serwis regałów automatycznych Kardex Remstar, w ramach którego wykonujemy przeglądy roczne (prewencyjne) regałów i systemów FirePro.

W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu. Oferujemy fachowe konsultacje i obsługę.

B2BSYSTEM facebook
B2BSYSTEM kontakt