Regały magazynowe dłużycowe

regaly wspornikoweRegały wspornikowe
Sprawdzą się do składowania towarów i ładunków o dużym obciążeniu. Jedno ramie wspornikowe znosi od 50 do 2500 kg. Nadają się do przechowywania długich przedmiotów. Sprzedaż regałów magazynowych poprzedzona jest odpowiednimi pomiarami. To pozwala oszczędzić przestrzeń i jednoczenie otrzymać stabilny system przechowywania produktów w przestrzeniach użytkowych. Regały wykonane są z wysokiej jakości profili stalowych i można je obsługiwać, wykorzystując wózki widłowe i dźwig. ... Czytaj całość

regał dłużycowySkładowanie drewna, płyt i kantówek wielkoformatowych, a także długich profili wykonanych z aluminium wymaga stosowania specjalnych rozwiązań na terenie magazynów, zapewniających łatwy transport i elastyczność pod względem wymiarów. Oferowane przez nas regały magazynowe dłużycowe spełniają te wymagania w 100%.
 
W zależności od rodzaju zastosowanej konstrukcji istnieje możliwość jej obsługi poprzez dostosowane wózki widłowe albo specjalne suwnice. Regały wspornikowe o niewielkiej wadze i wysokości mogę być też wykorzystywane ręcznie, bez użycia dodatkowych maszyn i rozwiązań transportowych.
 
Decydując się na składowanie artykułów dłużycowych, warto zainteresować się naszymi regałami magazynowymi. Zapewniają one łatwy, a zarazem szybki dostęp do wszystkich ładunków zgromadzonych na różnych warstwach, bez konieczności ich przemieszczania. Gwarantują optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynu, bez straty miejsca. Znajdziesz u nas zarówno rozwiązania lekkie, jak i bardzo ciężkie o wysokiej wytrzymałości i ogromnej nośności.

Regały na dłużyce

Oferowane przez naszą firmę regały na dłużyce pozwalają na dobrą organizację składowanych w magazynie jednostek i poprawę wewnętrznego przepływu towarów. Są stosowane do składowania m.in. takich produktów, jak:

  • drewno i płyty drewnopochodne,
  • metalowe rury, pręty oraz profile,
  • elementy karoserii samochodowych,
  • produkty o znacznej długości,
  • wszelkiego rodzaju artykuły wielkoformatowe.

Nasze elementy magazynowe o szerokim spektrum zastosowań mogą być obsługiwane zarówno jako regały jednostronne, jak i obustronne z możliwością rozbudowy i zmiany ich funkcjonalności w trakcie eksploatacji.
 
Solidna konstrukcja oparta jest o słup nośny montowany na stabilnej stopie, do której zamocowane są poziome wysięgniki. Takie rozwiązanie pozwala stworzyć optymalną przestrzeń dla ładunków o dużych gabarytach, których przechowywanie z użycie konwencjonalnych metod jest utrudnione. Z ich użyciem można stworzyć bardzo funkcjonalne i nowoczesne przestrzenie hal magazynowych.

Regały magazynowe dłużycowe

Praktyczne regały dłużycowe na artykuły wielkogabarytowe mają wiele pożądanych w logistyce właściwości, wśród których warto wspomnieć m.in.:

  • możliwość dowolnej regulacji wysokości trzpienia mocującego, bez potrzeby demontażu ramion;
  • opcję doposażenia konstrukcji w dodatkowe ograniczniki, dzięki którym produkty przechowywane na półkach są zabezpieczone przed staczaniem się;
  • łatwa zmiana pomiędzy jednostronnym i obustronnym regałem, bez dużych ingerencji w strukturę konstrukcyjną;
  • specjalne wyprofilowanie ramion poprzez ich zaokrąglenie pozwala chronić artykuły przed przypadkowym uszkodzeniem;
  • zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa, potwierdzoną certyfikatami.

Solidne regały na dłużyce znajdujące się w naszym asortymencie to bezpieczny sposób na magazynowanie przedmiotów o ponadnormatywnych wymiarach i wadze.
 
Każdy oferowane przez nas produkt jest projektowany i konstruowany w ścisłej współpracy z Klientem tak, by spełnić wszystkie określone wymagania i ścisłe wytyczne. Zapraszamy do kontaktu z nami, celem umówienia spotkania lub wizji lokalnej na terenie Twojej hali, która umożliwi określenie precyzyjnych założeń projektowych.