Relokacja regałów magazynowych

 

Zajmujemy się kompleksowymi usługami montażu i demontażu wyposażenia magazynów. Profesjonalna relokacja automatycznych regałów magazynowych wysokiego składowania to dziedzina, w której mamy wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma realizacjami.

Jesteśmy w stanie zdemontować i przetransportować oraz zainstalować w nowym miejscu nawet największe konstrukcje stosowane w logistyce. Mamy do dyspozycji małogabarytowe stopy samojezdne, które dzięki udźwigowi wynoszącemu aż 25 ton, pozwalają na sprawne wykonanie każdego zlecenia.

Oferta naszych usług obejmuje:

  • relokacje maszyn, transfer maszyn i linii produkcyjnych
  • transport wewnątrz i na zewnątrz zakładów
  • rozładunek, demontaż i montaż
  • rozładunek maszyn, pozycjonowanie, podłączenie i uruchomienie
  • przenoszenie maszyn
  • cyfrowa niwelacja, poziomowanie
  • złomowanie – deinstalacja maszyn i urządzeń

Relokacja regałów magazynowych B2B SYSTEM

Przenoszenie automatycznych regałów

Oferujemy ekspresowe przenoszenie automatycznych regałów dla hal magazynowych i obiektów przemysłowych. Zapewniamy również usługi relokacji maszyn i linii produkcyjnych wraz z ich montażem oraz odpowiednim ustawieniem – cyfrową niwelacją i właściwym poziomowaniem w docelowej lokalizacji.

Jeżeli posiadasz sprzęt, maszyny lub elementy magazynu, których eksploatacja dobiega końca i zastanawiasz się, jak legalnie je zutylizować – również możesz zgłosić się do nas. Zajmujemy się deinstalacją maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz konstrukcji magazynowych, a także ich późniejszym złomowaniem.

 

Relokacja regałów wysokiego składowania

Do relokacji regałów wysokiego składowania wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, taki jak samojezdne dźwigi do 25 t, suwnice ramowe, rolki transportowe, specjalistyczne platformy, a także wózki widłowe do prac w trudno dostępnych miejscach. Prowadzimy również działania we współpracy z przedsiębiorstwami transportu elementów wielkogabarytowych.

Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z zasadami BHP, a także stosując się do wewnętrznych procedur bezpieczeństwa zakładu, na którego terenie realizujemy zlecenie. Jednocześnie, podczas montażu, przygotowujemy dokumentację techniczną, zgodnie z przepisami prawa.

Gwarantujemy bezpieczne przenoszenie zarówno automatycznych, jak i stacjonarnych regałów magazynowych. Zajmujemy się nie tylko relokacją pomiędzy odległymi halami, ale również na terenie tego samego zakładu, pomiędzy różnymi obiektami. Świadczymy również profesjonalne usługi serwisowe.

B2BSYSTEM facebook
B2BSYSTEM kontakt