Relokacja regałów magazynowych

 

Zajmujemy się kompleksowymi usługami montażu i demontażu wyposażenia magazynów. Profesjonalna relokacja automatycznych regałów magazynowych wysokiego składowania to dziedzina, w której mamy wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma realizacjami.

Jesteśmy w stanie zdemontować i przetransportować oraz zainstalować w nowym miejscu nawet największe konstrukcje stosowane w logistyce. Mamy do dyspozycji małogabarytowe stopy samojezdne, które dzięki udźwigowi wynoszącemu aż 25 ton, pozwalają na sprawne wykonanie każdego zlecenia.

Oferta naszych usług obejmuje:

  • relokacje maszyn, transfer maszyn i linii produkcyjnych
  • transport wewnątrz i na zewnątrz zakładów
  • rozładunek, demontaż i montaż
  • rozładunek maszyn, pozycjonowanie, podłączenie i uruchomienie
  • przenoszenie maszyn
  • cyfrowa niwelacja, poziomowanie
  • złomowanie – deinstalacja maszyn i urządzeń

Serwis i przeglądy maszyn B2B SYSTEM

Przenoszenie automatycznych regałów

Oferujemy ekspresowe przenoszenie automatycznych regałów dla hal magazynowych i obiektów przemysłowych. Zapewniamy również usługi relokacji maszyn i linii produkcyjnych wraz z ich montażem oraz odpowiednim ustawieniem – cyfrową niwelacją i właściwym poziomowaniem w docelowej lokalizacji.

Jeżeli posiadasz sprzęt, maszyny lub elementy magazynu, których eksploatacja dobiega końca i zastanawiasz się, jak legalnie je zutylizować – również możesz zgłosić się do nas. Zajmujemy się deinstalacją maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz konstrukcji magazynowych, a także ich późniejszym złomowaniem. Oferujemy pełne wsparcie w procesie pozbywania się przestarzałych urządzeń, włącznie z ich transportem do punktu zbiórki odpadów.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że każde zadanie jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego dokładnie planujemy każdą operację relokacji maszyn, deinstalacji i utylizacji, aby uniknąć niepotrzebnych przestojów i zminimalizować ryzyko uszkodzeń sprzętu.

Usługi przenoszenia maszyn realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz z uwzględnieniem wszelkich norm i wymagań związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska. Dlatego z nami możesz mieć pewność, że Twoje maszyny i urządzenia są w dobrych rękach i zostaną obsłużone profesjonalnie.

 

Relokacja regałów wysokiego składowania

Do relokacji regałów wysokiego składowania wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, taki jak samojezdne dźwigi do 25 t, suwnice ramowe, rolki transportowe, specjalistyczne platformy, a także wózki widłowe do prac w trudno dostępnych miejscach. Prowadzimy również działania we współpracy z przedsiębiorstwami transportu elementów wielkogabarytowych.

Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z zasadami BHP, a także stosując się do wewnętrznych procedur bezpieczeństwa zakładu, na którego terenie realizujemy zlecenie. Jednocześnie, podczas montażu, przygotowujemy dokumentację techniczną, zgodnie z przepisami prawa.

Gwarantujemy bezpieczne przenoszenie zarówno automatycznych, jak i stacjonarnych regałów magazynowych. Zajmujemy się nie tylko relokacją pomiędzy odległymi halami, ale również na terenie tego samego zakładu, pomiędzy różnymi obiektami. Świadczymy również profesjonalne usługi serwisowe.

 

Montaż regałów magazynowych

Dzięki odpowiednio zaprojektowanym i zamontowanym regałom możliwe jest skuteczne i efektywne przechowywanie towarów oraz optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Oprócz relokacji maszyn zajmujemy się także montażem regałów magazynowych, wykorzystując fachową wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na odpowiednie zaprojektowanie układu mebli oraz ich właściwe ustawienie, z uwzględnieniem specyfiki przechowywanych towarów.

Dobrze zaprojektowane i zamontowane regały to nie tylko podstawa sprawnego działania magazynu czy hali produkcyjnej, ale również element, który wpływa na bezpieczeństwo pracy oraz magazynowania. Montaż regałów magazynowych powinien być więc wykonany przez specjalistów, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i narzędzia do wykonania tego zadania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przenoszenia maszyn.

B2BSYSTEM facebook
B2BSYSTEM kontakt