Regały magazynowe na wymiar

Regały magazynowe na wymiar - robione na zamówienie

Jakie wyposażenie należy kupić do magazynowania różnego rodzaju towarów? Przede wszystkim należy przyjrzeć się szerokiej ofercie dostępnej na rynku. Zdaniem wielu użytkowników, najlepsze są metalowe regały magazynowe na zamówienie. Ich atutem jest dokładne dopasowanie do wymiarów pomieszczenia. Pozwalają również na optymalne zagospodarowanie powierzchni. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu można składować o wiele większy asortyment. Ma to olbrzymie znaczenie zwłaszcza dla sklepów, hurtowni oraz zakładów produkcyjnych. W każdym z tych miejsc należy zapewnić szybki i bezpieczny dostęp do przechowywanych produktów. Wybór metalowych regałów magazynowych na wymiar zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Dlatego w B2B System zajmujemy się dostarczaniem różnych wariantów. Wśród nich znajdują się konstrukcje:

 • do składowania palet,
 • półkowe,
 • automatyczne,
 • wspornikowe,
 • wielopoziomowe.

Regały magazynowe z atestem

Paletowe struktury dostępne są w naszym sklepie w wersji tzw. wjezdnej i przepływowej. Są to wysokiej jakości metalowe regały magazynowe z atestem, które mają różne zastosowania. Architektura tzw. przepływowa umożliwia sprawne wdrożenie systemu FIFO i LIFO. Poza tym, tym na co zwracamy zawsze uwagę osób zainteresowanych, jest oszczędność powierzchni. Wynika to ze zredukowania ilości korytarzy roboczych. Deponowanie towaru ogranicza się tylko do jednego tunelu. Dzięki temu można zaoszczędzić również na kosztach prądu koniecznego do oświetlenia mniejszego obszaru. Spośród metalowych regałów magazynowych paletowych wjezdnych na zamówienie oferujemy model Stow Pal Rack. Te naprawdę wysokie konstrukcje są przeznaczone do przechowywania artykułów. Świetnie sprawdzają się w przypadku delikatnych towarów wymagających specjalnie przystosowanego miejsca. Mowa tu o takich, które nie powinny być ustawiane jeden na drugim. Zaletą produktów marki Stow jest szybki i łatwy montaż. Szyny mogą być dopasowane dokładnie do potrzeb Klienta. Ich ustawienia sprawdzają się między innymi wtedy, gdy i ładowanie i rozładowywanie odbywają się wg metody LIFO i FIFO.

Regały magazynowe na wymiar

Kolejną formą są metalowe regały magazynowe półkowe na wymiar. Dostępny jest system Miniload Multi-Store wielopiętrowy i automatyczny. Jest on kompatybilny z dźwigami AS/RS z możliwością zastosowania taśmociągu. W przypadku wielopoziomowego przechowywania polecamy Midi Rack lub Stowshelf. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest prowadnica do wózków widłowych. Również tu można zagospodarować halę poprzez redukcję korytarzy roboczych. Z myślą zwłaszcza o zakładach zajmujących się przetwórstwem drewna polecamy struktury wspornikowe. Powstają one z wytrzymałych stalowych profili HEA i IPE. Mają nośność od 50 do 2,5 tys. kg. Można je obsługiwać z wykorzystaniem dźwigu lub wózka widłowego.
W naszym sklepie nie może zabraknąć oczywiście metalowych regałów magazynowych z atestem do wysokiego składowania. Są one wykorzystywane w:

 • sklepach i magazynach wielkopowierzchniowych,
 • hurtowniach,
 • przemyśle,
 • sortowniach,
 • archiwach,
 • centrach logistycznych.

Regały magazynowe na zamówienie

Znajdują one zastosowanie do przetrzymywania zróżnicowanego asortymentu. Może to być drobnica, jak i duże gabaryty. Lekkie oraz ciężkie przedmioty typu maszyny lub urządzenia. Używane są m.in. przez dystrybutorów podzespołów motoryzacyjnych oraz producentów i sprzedawców art. spożywczych. Są to uniwersalne architektury wspierające prawidłową organizację pracy. Służą uporządkowaniu, które przekłada się na podwyższenie wydajności pracy. Metalowe regały magazynowe wysokiego składowania są przygotowywane na zamówienie. Cechuje je duża wytrzymałość, solidność i trwałość. Ich wymiar dopasowujemy zgodnie ze specyfikacją przesłaną przez Klienta.

W przypadku pytań dotyczących naszych metalowych regałów magazynowych zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści kompetentnie doradzą odpowiednie rozwiązanie. Proponujemy modele półek w bardzo korzystnych cenach zakupu. Oprócz projektowania i montażu zajmujemy się również serwisowaniem regałów magazynowych. Wykwalifikowani fachowcy pomagają również w przypadku uszkodzenia części konstrukcji. Przyjmujemy również zlecenia dotyczące okresowej konserwacji poszczególnych elementów.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy metalowe regały na wymiar zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Ich odpowiednio zaprojektowana konstrukcja i solidne połączenia umożliwiają obsługę nawet bardzo dużych ciężarów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować konstrukcje na indywidualne zamówienie Klienta. Dzięki temu możliwe będzie dostosowanie się do nawet niestandardowych oczekiwań naszych odbiorców, a to umożliwi dopasowanie regałów zarówno do niewielkich, jak i bardzo dużych obiektów

Regały magazynowe – postaw na sprawdzone rozwiązania

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Jeśli szukasz sprawdzonych rozwiązań do swojej przestrzeni, nie czekaj i już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Dostarczane konstrukcje sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Regały do magazynów