Regały mobilne magazynowe na kółkach

paletowe regaly mobilne

W naszej ofercie znajdziesz mobilne regały na kółkach, które stanowią bardzo dobre rozwiązanie magazynowe dla zakładów przemysłowych i produkcyjnych. Pozwalają na optymalne i oszczędne wykorzystanie dostępnej przestrzeni hali.

Paletowe regały mobilne

Stow Mobile to system składowania o dużym zagęszczeniu palet. Regały paletowe umieszczone są na bazach przesuwnych pozwalających zamykać i otwierać poszczególne korytarze robocze. Konwencjonalne regały paletowe wymagają stałych korytarzy roboczych pomiędzy regałami, co powoduje wyłączenie pewnej powierzchni z użytku. System regałów mobilnych jest wydajniejszy, ponieważ potrzebuje tylko jednego korytarza, zwiększając pojemność składowania magazynu.

Regały mobilne

Tam, gdzie konieczne jest zwarte składowanie z zachowaniem wysokiego stopnia dostępności do składowanych produktów, mobilne regały mogą być najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jeśli powierzchnia magazynowa stanowi wysoki koszt inwestycji – na przykład w chłodniach czy mroźniach.

Regały magazynowe na kółkach

Nasze regały magazynowe na kółkach cechują się wieloma przydatnymi właściwościami, o których piszemy poniżej.

  • Mobilne regały poruszają się po szynach zainstalowanych w posadzce betonowej. Dwie szyny prowadzące i kilka szyn płaskich podpierają koła baz mobilnych.
  • Szyny ułożone są z wysoką precyzją zapewniającą długie sprawne działanie. Bazy mobilne muszą poruszać się równolegle, dlatego wymagana jest bardzo płaska powierzchnia szyn.
  • Nie ma konieczności spawania podczas montażu
  • System można łatwo rozbudować o nowe bloki, dzięki modularnej budowie systemu i okablowania. Od strony oprogramowania, sterownik łatwo rozpozna nowe bloki (plug-and-play).

Zainteresowanych zakupem naszych regałów mobilnych, wyposażonych w praktyczne kółka, zapraszamy do kontaktu, celem ustalenia potrzeb i umówienia montażu w magazynie.

Regały paletowe rzędowe