Regały półkowe magazynowe

Uniwersalne regały półkowe marki Stowshelf znajdą zastosowanie w wielu rodzajach przestrzeni magazynowych. Umożliwiają łatwy dostęp do składowanego towaru. Są wytrzymałe i bardzo łatwe w konserwacji. Nośność magazynowych regałów półkowych to 230 kilogramów na półkę. Jednak istnieje możliwość stworzenia konstrukcji wielopoziomowej. Wówczas rama takiej konstrukcji będzie w stanie utrzymać do 4 ton.

Struktura regałów półkowych Stowshelf jest przystosowana do wymagań współczesnych magazynów. Przedni profil umożliwia proste mocowanie etykiet, które ułatwiają pracownikom nawigowanie pośród regałów. W łatwy sposób mogą oni zidentyfikować towar, którego szukają. Również krawędzie regału są przyjazne pracownikom magazynu, ponieważ pozbawione są ostrych krawędzi, co zapobiega skaleczeniom.​

Dlaczego warto wybrać magazynowe regały półkowe?

Oferowane przez nas regały spełniają najwyższe standardy. Ich użytkowanie jest wygodne i praktyczne. Przystosowane są do lekkich i średnich obciążeń, do 230 kg. Dobrze zachowują się również przy większych ładunkach, ponieważ zamknięty profil krawędzi uniemożliwia skręcenie konstrukcji, podobnie jak podwójnie złożone rogi. Bezpieczeństwo, wygoda użytkowania i zwiększanie wydajności, te trzy fundamenty składają się na produkt najwyższej jakości. Dlatego regały Stowshelf są tak popularne w magazynach w całej Europie. Nie sposób też nie wspomnieć o atrakcyjnej cenie produktu. Niewiele regałów jest w stanie dorównać Stowshelf pod względem stosunku jakości do ceny. Podsumowując zalety produktu, trzeba zaznaczyć, że jest:

Postaw na właściwe regały półkowe

Proste regały magazynowe Stowshelf to rozwiązanie idealne, jeżeli szuka się praktycznych i niedrogich inwestycji. Są to półki niezwykle uniwersalne, które sprawdzą się zwłaszcza do składowania lżejszych produktów. Regały dają łatwy dostęp do pakunków i zapewniają bezpieczeństwo pracownikom, dzięki praktycznej i ergonomicznej konstrukcji.

Start  -  Oferowane usługi  -  Produkty  -  Oferty pracy  -  Kontakt  -  Polityka prywatności

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, aby lepiej spełniała Państwa oczekiwania.
B2BSystem © 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie RASK.